BORÇLARINIZI TAKSİTLENDİRİN

Kredi kartları çoğu zaman insanların çeşitli harcamalarını rahatça yapmalarına olanak tanımaktadır. Ancak düzenli bir şekilde, harcama yapıldığı kadar ki tutar kredi kartına yatırılmazsa, sonraki dönemlerde kredi kartları sizin için fayda değil de zarar sağlamaya başlayacaktır.

 Kredi kartlarının ekstre borcunun tamamı ödenmediği takdirde gelecek aylara bu borç faizi ile birlikte devredecektir. Bazı insanlar ay içerisinde harcadıkları tutarı değil de asgari tutarı ödeyerek kartı kullanmaya devam ederler. Ancak kredi kartının sadece asgari tutarının ödenmesi hiçbir zaman size tam bir çözüm sağlamayacaktır.

Kredi kartının asgari tutarını ödemek insanların gözüne anlık bir çözüm olarak gelir. Çünkü bu sayede o ayki ödenmesi gereken tutar ödenmiş ve banka ile herhangi bir sorun çıkmasına engel olunmuştur. Fakat burada bilinmeyen şey, kredi kartının borcunu sadece asgarisini ödeyerek bitiremeyeceğinizdir. Çünkü kredi kartının sadece asgari tutarını ödemek demek gelecek aya devreden borç ile birlikte faizleri de ödemek demek. Ve sene sonu geldiği zaman borcunuz kadar faiz ödemiş olursunuz ve buna rağmen borcunuz bitmemiştir.

Eğer ki kredi kartı borcunuz varsa ve bunu ödemekte zorlanıyorsanız yapacağınız şey kredi kartı taksitlendirme işlemi yaparak, kart borcunuzu rahat bir şekilde taksitle ödemek. Kredi kartı taksitlendirme sayesinde aylar boyunca ödeyip de bitiremediğiniz kredi kartı borcunuz düzenli ödemeler sonrasında ortadan kaybolacaktır.

Kredi kartı taksitlendirme yapmadan önce kartınızın bağlı bulunduğu banka ile görüşerek borcunuzu ne kadar faiz ile yapılandırabileceklerini sormayı ihmal etmeyin. Eğer ki yapılandırma yapılmıyorsa, bankaların vermiş oldukları tüketici kredilerini araştırarak şartlarını öğrenin. Ancak hala aklınızda çeşitli sorular varsa, faizler ve kredi ödemesi sizi zorlayacak şekilde ise kredi kartı borcu taksitlendirmesi yapmak için ihtiyacınız olacak şey kısa bir karar verme aşaması.

Bankalar ile yapacağınız yapılandırmalarda sizlere çok yüksek faizler verilecek ve ödeme planlarınız sizin ödemenizi zorlaştıracaktır. Kredi çekmek istediğiniz takdirde karşınıza birçok formalite çıkacaktır. Bu formaliteleri yerine getirene kadar kartınız kullanıma kapatılacak ve hakkınızda yasal işlem başlamış olacaktır. Bütün bunlarla uğraşmak yerine çok kısa bir süre içerisinde kredi kartı taksitlendirme yapabilirsiniz.

Bankalardan alacağınız krediler ve yapılacak olan yapılandırmalarda size herhangi bir geç ödeme şansı tanınmayacaktır. Ve bütün geç ödemeleriniz sizin ileriki dönemlerde ihtiyacınız olduğu takdirde alacağınız kredi ve kredi kartlarınızı almanızı engelleyecektir. Oysaki kredi kartı taksitlendirme yaptırdığınız zaman çeşitli kampanyalardan da yararlanabiliyorsunuz.

Ertelemeler sayesinde birkaç ay kredi kartınıza herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Böylelikle siz de ödeme yapmadığınız o zamanlarda diğer borçlarınız ödeyebilir ya da paranızı kenara koyarak kredi kartı borcu taksitleriniz için küçük birikimler yapabilirsiniz. Böylece geçmişte size dağ gibi görünen kredi kartı borcunuzu çok kısa bir sürede ve kolayca ödemiş olursunuz.

 

 

adalar kredi kartı taksitlendir - arnavutköy kredi kartı taksitlendir - ataşehir kredi kartı taksitlendir - avcılar kredi kartı taksitlendir - bağcılar kredi kartı taksitlendir - bahçelievler kredi kartı taksitlendir - bakırköy kredi kartı taksitlendir - başakşehir kredi kartı taksitlendir - bayrampaşa kredi kartı taksitlendir - beşiktaş kredi kartı taksitlendir - beylikdüzü kredi kartı taksitlendir - beykoz kredi kartı taksitlendir - beyoğlu kredi kartı taksitlendir - büyükçekmece kredi kartı taksitlendir

 

TAKSİTİNİZİ HESAPLAYIN
Asgari Ödemeye Devam Ederseniz
Ödemeniz Gereken Asgari Tutar : 0.00 TL
9 Ay Sonundaki Toplam Faiz: 0.00 TL
Danışmanlarımıza Borcunuzu Yapılandırdığınızda
9 Ay İçin Toplam Vade Farkı: 0.00 TL
9 Ay Sonunda Toplam Tutar : 0.00 TL
Ödeyeceğiniz Aylık Taksit : 0.00 TL
Bu borcunuzu taksitlendirebilmek için kredi kartınızın / kartlarınızın toplam kullanılabilir limiti 0.00 TL olmalıdır.
Not: Borcunuzu hesap kesim tarihinden hemen sonra taksitlendirirseniz, İlk ödemeniz için 45 gün kazanırsınız!
 
ADINIZ & SOYADINIZ :
TELEFON NUMARANIZ :
Telefon numaranızı bırakın, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizi ücretsiz olarak geri arasın.